SUREBET: Χθες ρισκάραμε και χάσαμε. Όμως σήμερα...
Στο τέλος του blog υπάρχουν οι βαθμολογίες όλων των πρωταθλημάτων

Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου 2011

Χθες ρισκάραμε και χάσαμε. Όμως σήμερα...

Καλησπέρα σε όλους τους επισκέπτες μας.
Δεν έκατσε το χθεσινό ρίσκο που πήρα, όμως βλέποντας τις φάσεις το βράδυ,για λίγο αστόχησα αφού δεν δόθηκε καθαρό πέναλτι στη ΝΑΝΣΙ στο 1-2 και η ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ έχανε τα άχαστα πάλι στο 1-2. Δεν πρέπει να σταθούμε εδώ όμως καθώς σήμερα είναι μια νέα ημέρα και ελπίζουμε να είναι καλή στο τέλος της.

Ας δούμε τα ματς που προτείνω:
VALENCIENNES - LYON: Η διαφορά τον δύο ομάδων είναι δεδομένη. Η LYON 2 βαθμούς από την κορυφή ενώ η VALENCIENNES είναι 19η. Επέστρεψε και ο Lisandro López για την LYON που είναι πολύ καλός παίχτης.2 εδώ.

EVIAN - MONTPELLIER: Η MONTPELLIER είναι στην κορυφή και αν θέλει να μείνει θα πρέπει να παίρνει τέτοια ματς. Από την άλλη η EVIAN μόνο αδύναμη δεν δείχνει αφού σκοράρει σχεδόν με όλους και τους κοντράρει. Γι' αυτό εδώ θα πάω στο 2 αλλά με κάλυψη στο Χ.

ASTON VILLA - ARSENAL: Θα ρισκάρω λίγο εδώ για να πάρω την καλή απόδοση που μου δίνει το 2 ημίχρονο την ARSENAL. Η ASTON VILLA κατεβαίνει και πάλι χωρίς τον BENT στην επίθεση που είναι ο μόνος σχεδόν που σκοράρει. Ελπίζω σε καλό ξεκίνημα της ARSENAL.2ημίχρονο.

Άρα έχουμε τα εξής:
VALENCIENNES - LYON 2
EVIAN - MONTPELLIER 2X
ASTON VILLA - ARSENAL 2ημιχ.

Δεν με συγκινεί κάποιο άλλο από τα ματς που έχει σήμερα, λόγο απόδοσης κυρίως, γι' αυτό δεν θα προτείνω κάτι άλλο. Αν θελήσει κάποιος να ακολουθήσει τις προτάσεις μου μπορεί να τις παίξει σε σύστημα 2/3 ή φυσικά να προσθέσει κάποια έμπνευσή του.

Καλά κέρδη σε όλους ότι και αν διαλέξετε!!!