SUREBET: Μεγάλη Τρίτη και για ταμείο? "Ιπτάμενος Ολλανδός"
Στο τέλος του blog υπάρχουν οι βαθμολογίες όλων των πρωταθλημάτων

Τρίτη 10 Απριλίου 2012

Μεγάλη Τρίτη και για ταμείο? "Ιπτάμενος Ολλανδός"

Καλημέρα σε όλους τους φίλους του blog μας που είναι πάρα πολλοί καθημερινά και σας ευχαριστούμε γι' αυτό πολύ!Μεσοβδόμαδα με αρκετά πρωταθλήματα σε εξέλιξη που για όλους εμάς που ασχολούμαστε με το στοίχημα είναι καλό γιατί έχουμε ματς για να παίξουμε.

Αρκετά λοιπόν τα παιχνίδια και σημαντικά επίσης γι' αυτό πάμε προσεχτικά αλλά και δυνατά!
Για να δούμε λοιπόν με ποια ματς θα ασχοληθούμε απόψε:

Herta Berlin-Freiburg 1 : Ένα δύσκολο αλλά και άκρως σημαντικό παιχνίδι για την Χέρτα και τον Ότο Ρεχάγκελ που θέλει να σώσει την ομάδα.Θεωρώ πως η Φραιμπουργκ είναι στα μέτρα της Χέρτα και αν θέλουν να σωθούν θα πρέπει να πάρουν αυτό το παιχνίδι.Σχετικά καλό το 2.10 που μας το δίνουν άρα αξίζει ο άσσος για μένα.

Braunschweig-Greuther Furth 2: Η Greuther Furth θεωρώ πως είναι η καλύτερη ομάδα στην κατηγορία αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι μιλάμε για Γερμανία που γενικά τα αποτελέσματα έρχονται πολλές φορές ανάποδα.Παρόλα αυτά θα πάω στο διπλό που πιστεύω πως θα το κάνει σήμερα.Επίσης σε καλή απόδοση δίνετε και το διπλό από ημίχρονο που η δυνατή της επίθεση μπορεί να το κάνει.

Osasuna-Espanyol 1: Ένα ακόμη δύσκολο ματς στο κουπόνι με την Οσασούνα να έχει το πάνω χέρι λόγο έδρας.Πάρα πολύ σημαντικό το παιχνίδι και γενικά όλα πλέων είναι σημαντικά γιατί όλα πλέων κάτι κρίνουν.Εδώ κρίνετε η τελευταία θέση για την Ευρώπη και η έδρα ελπίζω να παίξει ρόλο.Ένας λόγος ακόμη για να πάω στον άσσο είναι τα έξι γκολ που δέχτηκε στον τελευταίο αγώνα με την Βαγιεκάνο πού ελπίζω να πείσμωσαν τους παίχτες την Οσασούνα.Για να δούμε.

GFCO Ajaccio-Lyon 2ημίχ./2τελ.: Παιχνίδι κυπέλλου για την Λιόν και όπως είδα το ματς πρέπει να είναι νοκ ουτ και ο αντίπαλος είναι τρίτης εθνικής κατηγορίας.Αν δεν μπορεί να κερδίσει από το ημίχρονο μία τέτοια ομάδα για να προχωρήσει σε ένα τίτλο που φυσιολογικά θέλει τότε τη να πω. Ελπίζω να πάρει το παιχνίδι στα σοβαρά.

Δύο ακόμη πιθανά σημεία που βλέπω είναι το διπλό τις Reading και το 4-6 στο ματς της Stuttgart.
Επίσης καλά σημεία για να κυνηγήσει κάποιος είναι η γκέλες σε Milan και Liverpool.

Όλα λοιπόν πιθανά σήμερα και ελπίζω να πέσουμε στα σωστά σημεία του κουπονιού!