SUREBET: Οι Γάλλοι και οι άλλοι! "Ιπτάμενος Ολλανδος"
Στο τέλος του blog υπάρχουν οι βαθμολογίες όλων των πρωταθλημάτων

Παρασκευή 15 Ιουνίου 2012

Οι Γάλλοι και οι άλλοι! "Ιπτάμενος Ολλανδος"

Δύο δύσκολα αλλά ωραία ματς έχει το σημερινό πρόγραμμα της διοργάνωσης και ελπίζω να μας δώσουν και ωραίο θέαμα που μπορώ να πω πως μερικά παιχνίδια μας το έδωσαν σε σύγκριση με άλλες χρονιές. Πάμε όμως στα σημερινά σημεία μου χωρίς πολλές αναλύσεις και λόγια λόγο χρόνου.

Ukraine-France 2ημίχρονο: Στο διπλό ημίχρονο θα πάω σε αυτό το ματς με τους Γάλλους να θεωρώ αρκετά καλύτερους σε όλους τους τομείς. Βέβαια η Ουκρανοί έδειξαν δυνατοί στο πρώτο παιχνίδι αλλά αν οι Γάλλοι παίξουν σοβαρά νομίζω δεν θα έχουν πρόβλημα.

Swenden-England 2 και Over: Δύσκολο παιχνίδι με όλα τα αποτελέσματα πιθανά. Θα πάω με τους Άγγλους αν και ήθελα Σουηδία στην επόμενη φάση. Καλό και το Over  του παιχνιδιού. Για μεγαλύτερο ρίσκο θα πρότεινα και το 4-6 γκολ. Μάλλον σκοράρουν και οι δύο ομάδες. Αν σκοράρει τελικά η Σουηδία θα ήθελα και ένα γκολ από τον Τοιβόνεν.

Για όσους παρακολουθούν τένις σήμερα παίζει Ναλμπαντιάν και Τσίλιτς(Κέρδιζε 1-0 set και 2-0 games και αποχώρησε ο αντίπαλος) στο αγγλικό ATP, AEGON CHAMPIONSHIPS, που θα τους προτείνω για ποντάρισμα και τους δύο.